Mura Nona po visokem porazu v Fazaneriji ostala brez Lige prvakinj

RTV Slovenija pred 1 dnevom  |  A. G.

Nogometašice Mure None so ostale brez nastopa v skupinskem delu Lige prvakinj. Izbranke Vladimirja Kokola so na povratni tekmi 2. kroga kvalifikacij v Murski Soboti izgubile proti avstrijskemu St. Pöltnu z 0:5. Avstrijke so dobile že prvo tekmo s 3:0.

Devetkratni avstrijski prvak, pri katerem sta tekmo začeli tako Mateja Zver kot Izabela Križaj, je krenil silovito in povedel že po dobrih dveh minutah, ko je zadela Valentina Mädl. Ta igralka je bila uspešna še v 10. minuti s približno 14 metrov, tako da je bil potnik v skupinski del hitro znan. Potem ko je Valentina Mädl zapravila priložnost za svoj tretji gol, je v 34. minuti na 0:3 povišala Melike Pekel, malce zatem je zadela še Izabela Križaj, a iz