Olimpija zanesljiva v Ajdovščini; Bravo - Celje 1:1 (Poplatnik 16./11-m; Zec 23.)

RTV Slovenija pred 19 minutami  |  T. O., S. J.

Nogometaši Olimpije so dosegli šesto prvenstveno zmago. V Ajdovščini so zasluženo osvojili vse tri točke (0:2), med strelce sta se vpisala Ivan Durdov in Raul Florucz. Na lendavskem derbiju med Nafto in Muro ni bilo golov.

Zadnji medsebojni obračun Primorja in Olimpije je bil 2. aprila 2011, ko se je dvoboj končal z 2:2. Po dolgih letih so zmaji zanesljivo osvojili vse tri točke. Gostje so tekmo bolje začeli, Ivan Durdov je v drugi minuti meril previsoko, v 11. pa je Alex Blanco le za nekaj centimetrov zgrešil cilj iz bližine. V 12. minuti so Ljubljančani, ki so igrali proti vetru, povedli, Pedro Lucas je natančno podal do Ivana Durdova, ki je nato s približno 10 metrov matiral