Šeško dvakrat v polno za visoko zmago Leipziga; Bayern - Bayer 1:1

RTV Slovenija pred 15 minutami  |  D. S. M.

Benjamin Šeško je junak Leipziga za zmago nad Augsburgom, zadel je uvodna dva gola, njegovo delo pa sta dokončala Lois Openda in Xavi Simons (4:0). V derbiju kroga se pravkar merita Bayern in Bayer Leverkusen.

Šeško je vknjižil prva gola v letošnji Bundesligi. Prvič je zadel v 11. minuti, ko je po podaji Loisa Opende prišel do žoge na 25 metrih in po dveh korakih silovito udaril, žogo je poslal v spodnji levi kot. Le štiri minute zatem je Šeško žogo po podaji Davida Rauma v kazenski prostor z glavo preusmeril v gol. V prvem delu bi lahko Augsburg znižal, a je vratar Peter Gulacsi ubranil strel z bele točke Jeffreyja Gouweleeuwa. Že takoj na začetku drugega dela pa je za