Leipzig – Juventus 2:2 (dva gola Šeška in Vlahovića); Lille – Madrid 1:0

RTV Slovenija pred 1 minuto  |  To. G.

Sredni večer 2. kroga prenovljene Lige prvakov v nogometu prinaša devet preostalih tekem. Jan Oblak z Atleticom gostuje pri Benfici. Benjamin Šeško z Leipzigom doma igra proti Juventusu, kateremu je po pol ure zabil pravcati evrogol.

Nemški rdeči biki doma gostijo Juventus. Vroči slovenski napadalec Benjamin Šeško je začel v prvi postavi, medtem ko Kevin Kampl manjka zaradi poškodbe. Po porazu v Madridu v zadnji minuti čaka zdaj Leipzig soočenje s staro damo, ki je v uvodu doma nadigrala PSV s 3:1. Po dveh poškodbah pri Juventusu v prvih 10 minutah in po skupno pol ure otipavanja in prežanja na napake, se je v 30. minuti tekma nenadoma razživela. Dušan Vlahović je prišel do strela z roba 16-m