Kane s hat-trickom v 23 minutah potopil podprvake iz Stuttgarta

RTV Slovenija pred dvema urama  |  A. G.

Harry Kane na zadnjih treh tekmah pred reprezentančnim odmorom ni dosegel zadetka, Bayern pa ni dobil nobenega srečanja. Kapetan angleške reprezentance je v 7. krogu Bundeslige s hat-trickom v drugem polčasu zagotovil Bavarcem zmago nad Stuttgartom s 3:0.

Stuttgart je maja v zadnjem krogu prehitel Bayern in končal sezono na drugem mestu. Tokrat je bil pred 75.000 gledalci na razprodani Allianz Areni popolnoma nemočen. Bayern je tudi brez poškodovanega Jamala Musiale narekoval ritem vso tekmo, v drugem polčasu je močno dvignil ritem in ostaja na vrhu Bundeslige brez poraza. Poškodba Pavlovića že v 5. minuti Uspela je tudi generalka za tekmo Lige prvakov v Barceloni v sredo. Oba evropska velikana sta že izgubila eno