Soudani ozaljšal Cesarjev debi na klopi Maribora

RTV Slovenija pred eno uro  |  To. G., S. J.

Boštjan Cesar je uspešno debitiral na klopi Maribora, ki je v derbiju 12. kroga v Ljubljani premagal Bravo z 1:0 in s tem na prvenstveni lestvici skočil na drugo mesto. Lokalni derbi v Domžalah je prepričljivo pripadel Radomljam (1:4).

Dvoboj se je začel precej previdno na obeh straneh, nobena ekipa si ni priigrala pravih priložnosti. Na sredini uvodnega polčasa so gostitelji počasi začeli prevzemati pobudo. Vijoličasti so si v 31. minuti pripravili izjemno priložnost, Niko Grlić je prodrl po levi strani in nevarno streljal, Matija Orbanić je žogo odbil proti drugi strani, kjer je bil György Komaromi, Madžar je streljal s težkega kota, žoga je šla proti vratom, na golovi črti pa je domači