Real v drugem polčasu Borussii zabil kar pet golov, Stuttgart v 92. minuti do zmage v Torinu

RTV Slovenija pred eno uro  |  M. R.

Nogometaši Borussie Dortmund so v ponovitvi finala pretekle sezone v Ligi prvakov v Madridu po prvem polčasu vodili z 0:2, v drugem pa občutili rušilno moč Reala, ki je zadel kar petkrat za zmago s 5:2. Tri gole je dosegel v zadnjih desetih minutah.

V 30. minuti je goste v vodstvo popeljal Donyell Malen iz sredine kazenskega prostora po lepi akciji, ki se je začela na levi strani. Štiri minute pozneje je Nizozemec podal z desne strani, pred vrati pa je žogo iz bližine v mrežo pospravil Jamie Gittens. Real je bil kmalu zatem zelo blizu znižanju zaostanka. Na začetku 37. minute je namreč v isti akciji Jude Bellingham najprej stresel prečko, po odbiti žogi pa je Rodrygo zadel še vratnico. Šov Reala se je začel po