Udinese proti Milanu ni unovčil igralca več; Juventus z zmago na vrh

RTV Slovenija pred dvema urama  |  D. S. M.

Nogometaši Udineseja so v 8. krogu italijanske lige izgubili proti Milanu z 1:0. Juventus je z 1:0 premagal Lazio in se na vrhu po nepopolnem krogu izenačil z Napolijem.

Milančani so zmagoviti gol dosegli v 13. minuti – Christian Pulišić je poslal predložek v kazenski prostor, Samuel Chukwueze je žogo sprejel in jo poslal v spodnji levi kot. Milan je v 29. minuti ostal brez igralca. Tijjani Reijnders je bil izključen, potem ko je v priložnosti za zadetek naredil prekršek nad Sandijem Lovrićem. Slovenski reprezentant je sicer za videmsko ekipo igral do 70. minute, Jaka Bijol pa je igral vso tekmo. Ta bi se sicer lahko končala tudi