Leipzig po preobratu ostaja neporažen, Schmid v zadnji minuti šokiral prvake

RTV Slovenija pred dvema urama  |  A. G.

Nogometaši Leipziga ostajajo neporaženi v Bundesligi, v 8. krogu so ugnali Freiburg s 3:1, potem ko so zaostajali ob odmoru. V Bremnu je Werder odščipnil dve točki prvakom iz Leverkusna (2:2). Augsburg je ugnal Borussio Dortmund z 2:1.

Slovenska igralca v Leipzigu sta začela v prvi postavi. Benjamin Šeško, ki je imel v prvem polčasu dve lepi priložnosti, je igral do 65. minute, Kevin Kampl pa vso tekmo. Leipzig, ki v Ligi prvakov še nima točke po treh krogih, se je v zaostanku znašel po četrt ure igre. Vincenzo Grifo je podal pred vrata, Ritsu Doan pa je z glavo potisnil žogo v mrežo. Šeško zapravil dve lepi priložnosti za izenačenje V 36. minuti je Antonio Nusa podal v prazen prostor, Šeško je