Slovenci domači turnir v Stožicah začeli z zmago nad Kanadčani
RTV Slovenija pred 27 minutami | R. K.

Slovenski odbojkarji so turnir Lige narodov v Ljubljani začeli z zmago nad Kanadčani s 3:1. V četrtek se bodo varovanci Fabia Solija pomerili z Bolgari.
Mešanica izkušenih in mladih slovenskih odbojkarjev je pod taktirko italijanskega stratega Fabia Solija na prvem turnirju lige v Linyiju na Kitajskem nanizala tri tesne zmage s 3:2 proti Kitajski, Poljski in Kubi ter poraz (1:3) proti Japonski. Drugi turnir pa je Slovenija začela z zanesljivo zmago nad Kanadčani. Slovenci so tako dobili še peto medsebojno tekmo v okviru Lige narodov. V prvem nizu so Kanadčani vodili s 14:18. Slovenci so bolje zaigrali v končnici








