Slovenci domači turnir v Stožicah začeli z zmago nad Kanadčani

RTV Slovenija pred 57 minutami  |  R. K.

Slovenski odbojkarji so turnir Lige narodov v Ljubljani začeli z zmago nad Kanadčani s 3:1. V četrtek se bodo varovanci Fabia Solija pomerili z Bolgari.

Mešanica izkušenih in mladih slovenskih odbojkarjev je pod taktirko italijanskega stratega Fabia Solija na prvem turnirju lige v Linyiju na Kitajskem nanizala tri tesne zmage s 3:2 proti Kitajski, Poljski in Kubi ter poraz (1:3) proti Japonski. Drugi turnir pa je Slovenija začela z zanesljivo zmago nad Kanadčani. Slovenci so tako dobili še peto medsebojno tekmo v okviru Lige narodov. V prvem nizu so Kanadčani vodili s 14:18. Slovenci so bolje zaigrali v končnici

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem