Ob 20.30: Slovenija − Bolgarija 1:2 (četrti niz 1:1)
RTV Slovenija pred 7 minutami | D. S. M., S. J.

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca pravkar igra drugo tekmo na domačem turnirju lige narodov v Ljubljani. Po uvodni zmagi nad Kanado se varovanci Fabia Solija v Stožicah merijo z Bolgarijo.
Izid v nizih je 2:1 za Bolgarijo. Po treh zaporednih izenačenjih do 3:3 so Bolgari ušli in dolgo časa vodili s tremi točkami razlike (5:8, 8:11, 12:15). Slovenci so se nato prebudili in s štirimi zaporednimi točkami sploh prvič povedli (16:15). A izkazalo se je, da je bilo to edino slovensko vodstvo, Bolgari so ušli s tremi zaporednimi točkami in niz suvereno osvojili na 19. Slovenci so drugi niz začeli precej bolj udarnmo, saj so osvojili prve tri točke in nato




