Ob 20.30: Slovenija − Bolgarija 0:1 (drugi niz 23:20)

RTV Slovenija pred 5 minutami  |  D. S. M., S. J.

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca pravkar igra drugo tekmo na domačem turnirju lige narodov v Ljubljani. Po uvodni zmagi nad Kanado se varovanci Fabia Solija v Stožicah merijo z Bolgarijo.

Bolgari so prvi niz dobili s 25:19. Po treh zaporednih izenačenjih do 3:3 so Bolgari ušli in dolgo časa vodili s tremi točkami razlike (5:8, 8:11, 12:15). Slovenci so se nato prebudili in s štirimi zaporednimi točkami sploh prvič povedli (16:15). A izkazalo se je, da je bilo to edino slovensko vodstvo, Bolgari so ušli s tremi zaporednimi točkami in niz suvereno osvojili na 19. Slovenci so drugi niz začeli precej bolj udarnmo, saj so osvojili prve tri točke in nato

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem