Slovenci po preobratu na kolena spravili tudi Bolgare

RTV Slovenija pred 36 minutami  |  D. S. M., S. J.

Slovenski odbojkarji so večji del obračuna Lige narodov v Stožicah proti Bolgariji zaostajali, v četrtem nizu so se komaj rešili iz brezna poraza, nato pa prepričljivo dobili peti niz s 15:6 in na noge spravili številne navijače.

Slovenski odbojkarji še naprej blestijo, saj so na šesti tekmi še petič zmagali. Zanimivo pa je, da so morali kar pri štirih tekmah garati vse do petega niza. Edina izjema je bila sredna tekma proti Kanadi (3:1). Po treh zaporednih izenačenjih do 3:3 so Bolgari ušli in dolgo vodili s tremi točkami razlike (5:8, 8:11, 12:15). Slovenci so se nato prebudili in s štirimi zaporednimi točkami sploh prvič povedli (16:15). A izkazalo se je, da je bilo to edino slovensko

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem