Slovenci v Stožicah gladko odpravili Brazilce

RTV Slovenija pred 12 minutami  |  S. J., D. S. M.

Slovenska odbojkarska reprezentanca je na domačem turnirju Lige narodov v Stožicah dosegla še tretjo zmago. Ta je bila najlažja do zdaj, Brazilijo so varovanci Fabia Solija premagali s 3:0. To je že šesta zmaga Slovenije v ligi.

Slovenija je dobro začela ljubljanski turnir, saj je premagala Kanado s 3:1, nato pa še Bolgarijo po preobratu s 3:2. Današnja zmaga je bila zanesljiva. Slovenci in Brazilci so se v Ligi narodov doslej srečali šestkrat, boljši so južnoameriški predstavniki, ki so slavili petkrat. Edina slovenska zmaga v tem tekmovanju do danes je segala dve leti nazaj. Brazilci, trikratni olimpijski in trikratni svetovni prvaki, so na svetovni lestvici četrta, Slovenci pa šesta

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem