Vodilni v skupnem seštevku grdo padel, po 22 letih zmaga Japonca

Zurnal24 pred eno uro  |  Ig. K., STA

Prva japonska zmaga v moto GP po 22 letih, padec Bezzecchija.

Japonec Ai Ogura je v razredu motoGP motociklističnega svetovnega prvenstva v nizozemskem Assnu zmagal na veliki nagradi Nizozemske, deseti od 22 dirk sezone, s čimer je Japonski zagotovil prvo zmago v kraljevem razredu po 22 letih. "Fantastično je, nimam veliko povedati, ampak sem res zelo srečen. Najlepša hvala svoji ekipi," je po zmagi dejal Ogura, ki je postal prvi Japonec po Makoti Tamadi, ki je dobil dirko elitnega razreda. Voznik Aprilie je dirko končal pred

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem