PEP GUARDIOLA KLJUB PORAZU HVALIL SVOJE VAROVANCE: Taktike Reala ni kritiziral

Regional pred 14 dnevi

Kljub prevladi Manchester Cityja na igrišču, je Real Madrid s premišljeno igro zdržal pritiske in naposled zmagal v četrtfinalu Lige prvakov po izvajanju enajstmetrovk.

Kljub izgubljeni tekmi je trener Cityja, Pep Guardiola, hvalil svoje varovance. Pep Guardiola V napetem obračunu je Real Madrid povedel v 12. minuti, potem ko je Rodrygo izkoristil priložnost in zadel mrežo. Naslednji del igre je Real igral bolj obrambno, medtem ko je Manchester City močno pritiskal in si priigral kar nekaj priložnosti. Kljub temu je ostalo pri 1:0 do polčasa. V drugem polčasu je Manchester City nadaljeval s pritiskom in končno izenačil v 76.