Šeško v polno, toda Leipzig v 90. minuti ostal brez vseh treh točk

RTV Slovenija pred 14 dnevi  |  D. S. M.

Nogometaši Leipziga so v uvodni tekmi 32. kroga Bundeslige remizirali s Hoffenheimom (1:1). Benjamin Šeško se je vpisal med strelce, a to ni bilo dovolj za končno slavje.

20-letni slovenski nogometni zvezdnik je v prvem polčasu poskrbel za prvi in nazadnje tudi edini gol Leipziga. Po podaji Davida Rauma na rob kazenskega prostora je natančno zadel z glavo. Šeško je dosegel že svoj 12. gol v sezoni Bundeslige. Pri Leipzigu ne morejo biti zadovoljni z razpletom tekme. Izgubili so zmago in dve točki prav ob koncu, saj je za domače Andrej Kramarić izenačil v 90. minuti. Predtem so gostje od 72. minute igrali le z desetimi nogometaši,