Srbija se z enim strelom v okvir vrat poslavlja od EP-ja

RTV Slovenija pred 7 dnevi  |  T. O.

Danska - Srbija 0:0, v osmino finala gre iz skupine C poleg Slovenije in Anglije še Danska, Srbija pa končuje EP 2024. Danci so bili v Münchnu precej boljši, Srbi so edini strel v okvir vrat sprožili v sodnikovem dodatku.

Neverjetno, od reprezentanc z območja nekdanje Jugoslavije je preboj v izločilne boje uspel Sloveniji, medtem ko se Hrvaška in Srbija poslavljata. Eriksen najboljši igralec tekme Danci so bili predvsem v prvem polčasu nevarnejši. Christian Eriksen je po 20 minutah igre odlično sprožil z razdalje, Rajković se je izkazal z obrambo. Še večji nemir je v srbske vrste Eriksen, najboljši igralec tekme, vnesel tri minute pozneje, ko je streljal z desnega kota in je žoga