Kopitar z golom pomagal pri novi zmagi Kraljev

RTV Slovenija 04.01.2023  |  S. J.

Hokejisti Los Angelesa so v derbiju Zahodne konference premagali Dallas s 3:2 in s tem ohranili odlično formo, saj so na zadnjih devetih tekmah zmagali še sedmič. Kapetan Anže Kopitar se je izkazal z golom za 2:1.

Tekma je šla po enakem scenariju: gostitelji so povedli, Zvezde pa so jih vselej ujele, a vse do izida 3:2, ko je v 50. minuti zadnji in odločilni gol z igralcem več dosegel Adrian Kempe. Anže Kopitar se je med strelce vpisal v 29. minuti. Od daleč je streljal Drew Doughty, kapetan je mojstrsko podstavil palico in plošček je pristal v mreži. Los Angeles je zdaj v seriji zahtevnih tekem, v noči na petek bo namreč gostil najboljšo ekipo vzhoda (Boston), v noči na