Kralji dobili kalifornijski derbi, Kopitar prispeval podajo

SiolNET 12.01.2023  |  S. K., STA

Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih v severnoameriški ligi NHL kot kapetan vodi Slovenec Anže Kopitar, so v kalifornijskem derbiju v domači dvorani slavili zmago. Kralji so s 4:3 premagali San Jose Sharks, Kopitar pa je v 18:45 minute na ledu k zmagi prispeval podajo v uvodni tretjini pri zadetku Adriana Kempeja za 1:0.

Liga NHL, 10. januar Vrhunci tekme Los Angeles Kings - San Jose Sharks Tokrat so se poleg Kempeja, ki je po podajah Kopitarja in Quintona Byfielda domačo ekipo popeljal v vodstvo, med strelce za kralje vpisali še Byfield s svojim prvim golom v sezoni, Gabriel Vilardi in Drew Doughty. Za kralje je bila to tretja zaporedna zmaga. Todd McLellan: Nismo imeli dovolj predanosti "Iskreno, to ni bila naša najboljša igra. Nismo imeli dovolj predanosti, ki je bila potrebna