Bayern znova le remiziral, Leipzig Schalkeju nasul pol ducata golov

24ur 24.01.2023

Nogometaši Bayern Münchna so remizirali še na drugi zaporedni tekmi domače Bundeslige. Po petkovem remiju proti Leipzigu, so Bavarci z rezultatom 1:1 remizirali še s Kölnom. Točko je za vodilno ekipo Bundeslige v zadnji minuti rednega dela s pravim projektilom zagotovil Joshua Kimmich. Drugouvrščeno moštvo nemškega prvenstva Leipzig pa je s kar 6:1 premagal Schalke.

Bayern se je moral za točko proti Kölnu pošteno potruditi, saj je goste že v četrti minuti v vodstvo popeljal Ellyes Skhiri. Florian Kainz je izvajal kot z desne strani, Julian Chabot je z glavo podaljšal podajo, tunizijski napadalec pa je iz neposredne bližine z desnico žogo posravil za hrbet nemočnega Yanna Sommerja. Izenačujoči zadetek je nato šele v 90. minuti dosegel Joshua Kimmich, ki je z močnim strelom z razdalje, ki je oplazil tudi prečko, premagal Marvina