KOPRSKIM NOGOMETAŠEM SE ZNOVA NI IZŠLO: V 24. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Olimpiji z 0:1 (0:0) (FOTO, VIDEO)

Regional 26.02.2023

Dvoboj v Kopru, kjer pri domačih zaradi kazni ni igral Omar Correia, je ponudil kar noro predstavo, v kateri sta že v prvem polčasu ekipi skupaj sprožili kar 24 strelov (Olimpija 17), od tega je ljubljanska zasedba štirikrat zadela okvir vrat, a je ostalo pri 0:0, tudi po zapravljeni enajstmetrovki ob koncu prvih 45 minut.

V drugem delu je Olimpija le načela mrežo gostiteljev, tudi sicer je bila s skupaj 22 streli (obe ekipi sta jih na koncu zbrali 34) in skoraj 60-odstotno posestjo žoge boljši tekmec. Olimpija ima zdaj 57 točk oziroma kar 16 pred Celjem in 17 pred Mariborom, ki imata tekmo manj in se bosta merila v nedeljo, Koper pa zdaj zaostaja že 21 točk. Tekma je od začetka ponudila živahno predstavo, v kateri je najprej pri domačih v deveti minuti zagrozil Anis Jašaragić,