Drobtinice za Čančarja, Dragić še čaka

SiolNET 15.03.2023  |  M. P., Š. L.

Košarkarji Denver Nuggets so v ligi NBA doživeli še četrti zaporedni poraz. Tokrat so morali priznati premoč Toronto Raptors (110:125), slovenski reprezentant Vlatko Čančar pa je ob porazu na parketu preživel le dobro minuto in ostal brez točke. Goran Dragić zaradi težav s kolenom tokrat spet ni bil v zasedbi Milwaukeeja, ki je s 116:104 ugnal Phoenix Suns in si s tem že priigral mesto v končnici. 36-letni slovenski košarkar tako še naprej čaka na debi in svojo tisočo tekmo v ligi NBA.

Sportal Vse več težav za Dončića in Dallas komentarji: 1 Najboljša ekipa zahodne konference Denver Nuggets je doživela še četrti zaporedni poraz. Tokrat so bili Nuggets prekratki na gostovanju pri Toronto Raptors, ki je sicer šele deveta najboljša ekipa vzhoda. Izjemna je bila prva četrtina Toronta, v kateri so Raptors dosegli kar 49 točk, Denver jih je dosegel 30, kar je največ v eni četrtini v zgodovini franšize Toronta. Denver se je kljub visokemu zaostanku ob