Sanjski debi Lionela Messija! #video

SiolNET 22.07.2023  |  Pe. M.

Argentinski nogometni zvezdnik Lionel Messi je čez lužo debitiral na najboljši mogoči način. V dresu Interja Miamija je globoko v sodnikovem dodatku po izjemno izvedenem prostem strelu zadel za zmago z 2:1 nad Cruz Azulom v ligaškem pokalu.

Sportal Saga se nadaljuje: PSG v Azijo brez Mbappeja Okoli 21 tisoč gledalcev na stadionu DRV PNK Stadium (Fort Lauderdale) je v petek v živo pospremilo tekmovalni debi Lionela Messija v dresu Inter Miamija, h kateremu so argentinskega virtuoza zvabili v začetku junija. In kakšen debi je to bil. 36-letnik je v igro vstopil s klopi za rezervne igralce v 54. minuti ob vodstvu svojega moštva z 1:0 proti Cruz Azulu. Nasprotniku je deset minut pozneje uspelo izenačiti.