To so še zadnje pasti pred novim velikim Pogačarjevim uspehom

Zurnal24 23.07.2023  |  T. M.

Tadej Pogačar bo danes še četrtič zapored na stopničkah dirke po Franciji, prav tako bo četrtič zapored tudi okronan za najboljšega mladega kolesarja dirke. Preživeti mora le še sprinterski festival na Elizejskih poljanah.

Danes se bo končala 110. kolesarska dirka po Franciji. Skupni zmagovalec je že znan, to bo Danec Jonas Vingegaard, ki je slavil že lani, drugo mesto pa bo tudi letos osvojil slovenski as Tadej Pogačar. Zadnja etapa od Saint-Quentin-en-Yvelinesa do Pariza (115,1 km) bo namenjena predvsem proslavljanju in sprinterskemu obračunu na Elizejskih poljanah. Cyclingstage Začetek etape bo kot vedno za konec Toura minil v znamenju poziranj za fotografije in proslavljanja s