Bayernu uspel preobrat v Leipzigu, Šeško za las prekratek

SiolNET 29.09.2023  |  R. P., M. P., STA

RB Leipzig in Bayern sta se v razburljivem derbiju šestega kroga nemške bundeslige razšla brez zmagovalca. Rdeči biki so po 26 minutah vodili z 2:0, a so branilci naslova iz Münchna do 70. minute izenačili na 2:2. Kevin Kampl je odigral 64 minut, Benjamin Šeško, ki v Nemčiji še ni izgubil z rdečimi biki, pa je vstopil v igro v 72. minuti in se v sodnikovem podaljšku znašel v dveh priložnostih. Vodstvo na lestvici je po zmagi v Mainzu prevzel Bayer Leverkusen (3:0), na drugem mestu je Stuttgart, pred

Sportal Sedmica Bayerna, Šeško dočakal priložnost od prve minute V soboto je v Leipzigu potekal razburljiv derbi šestega kroga nemškega prvenstva. RB Leipzig je bil na dobri poti, da še drugič v tej sezoni premaga Bayern. Superpokalni dvoboj je na začetku sezone v Münchnu dobil s 3:0, tokrat pa se mu je pred domačim občinstvom nasmihala dragocena zmaga v prvenstvu. Rdeče bike, pri katerih je Kevin Kampl nastopil od prve minute, je v 20. minuti po bliskovitem