KOPRČANI NADALJUJEJO NIZ BREZ PORAZA: Že po dobre pol ure naredili dovolj za zmago (VIDEO)

Regional 09.10.2023

Nogometaši Kopra so v 12. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij s 4:1 (3:0). #FORZAKOPER???????? Objavil/a FC Koper dne Nedelja, 08. oktober 2023 Koprčani nadaljujejo niz brez poraza, to je bila sedma tekma zapovrstjo, na kateri niso izgubili.

Tokrat so vpisali kar gladko zmago proti Aluminiju, ki je na Obalo prišel s popotnico dveh zmag v nizu. Toda izbranci Zorana Zeljkovića so praktično že po dobre pol ure naredili dovolj za novo zmago, s katero so najtesnejši zasledovalci vodilnih Celjanov (ti bodo morali jesenski del igrati brez svojega prvega strelca Aljoše Matka, ki si je v soboto zlomil stopalnico). Aluminij je osmi. Koprčani so hitro povedli, v tretji minuti je bil uspešen Timothe Nkada, ki je