Poseben večer za Kopitarja, ki se je podpisal pod rekord

SiolNET 20.10.2023  |  Pe. M., STA

Ekipa Los Angeles Kings je v ligi NHL v gosteh s 7:3 premagala Minnesoto Wild. Slovenski kapetan kraljev Anže Kopitar je dosegel točko za podajo ob izenačenju na 2:2, ko je v 16. minuti zadel Rus Vladislav Gavrikov. Hrušičan je igral na 1296. tekmi v NHL in klubski rekord franšize izenačil z ameriškim rekorderjem, upokojenim Dustinom Brownom.

Sportal Senatorji in rdeča krila v ligi NHL do zmag Po izenačenju na 2:2 je Pierre-Luc Dubois dosegel dva gola v razmaku 12 sekund zadnje minute prve tretjine in 46 sekund pred koncem uvodnega dela so gostje iz Los Angelesa povedli s 4:2. Po drugi tretjini brez golov so v zadnjem delu igre zadržali zmago, dva zadetka so dosegli, ko so domači vratarja zamenjali s šestim igralcem. "Prva tretjina je bila res čudna in nenavadna. Na obeh straneh je bilo veliko napak,