Zajc in Kramer v izboru za najboljšega igralca in najlepši zadetek 3. kroga

RTV Slovenija 27.10.2023  |  M. L.

Slovenskega nogometaša Miho Zajca so uvrstili v ožji izbor za najboljšega igralca 3. kroga Konferenčne lige, Blaž Kramer pa je kandidat za strelca najlepšega zadetka kroga.

Zajc je zablestel na četrtkovi tekmi, kjer je v dresu Fenerbahčeja dosegel dva zadetka proti Ludogorcu. Prvega za 2:0, ko je odbito žogo zabil v mrežo s šestih metrov, drugega z roba kazenskega prostora slabi dve minuti pred iztekom sodnikovega dodatka drugega polčasa. "Ni bilo lahko, Ludogorec je močan nasprotnik, a mislim, da smo si na koncu zaslužili poln izkupiček točk. Upam, da bomo tako nadaljevali," je po tekmi dejal Zajc. V izboru za najlepši zadetek kroga