Castro v sodnikovem dodatku odrešil Maribor, Koprčani po remiju šest točk za Celjani

RTV Slovenija 28.10.2023  |  M. R.

V 14. krogu Prve lige Telemach so se nogometaši Maribora mučili z zadnjeuvrščeno Rogaško, naposled pa z zadetkom rezervista Enrica Castra v 91. minuti vendarle osvojili tri točke. Bilo je 2:1. Na Bonifiki sta se Koper in Bravo razšla z remijem 1:1.

V Ljudskem vrtu so v 5. minuti povedli Slatinčani, med strelce se je vpisal Oliver Kregar. 23-letni nogometaš, nekdanji član Olimpije in Radomelj, v pretekli sezoni pa drugoligaša Triglava, je dosegel svoj prvi zadetek za Rogaško in tretjega na 42. tekmi v prvi ligi. Po strelu od daleč in dvakratni odbiti žogi vratarja Ažbeta Juga je za šok pod Kalvarijo poskrbel iz bližine. V 26. minuti je izenačil Jan Repas. S prodorom in preigravanjem po levi strani je akcijo