Dončić: Če bi tekmo odigrali lani, bi izgubili za 30 točk

RTV Slovenija 04.11.2023  |  M. L.

"Kar je privedlo do poraza, so bile moje izgubljene žoge in slab skok v obrambi," je po porazu v Denverju (125:114) povedal zvezdnik Dallasa Luka Dončić.

Košarkarji Denverja so na svojem parketu končali zmagoviti niz Dallasa, ki je dobil uvodne štiri tekme nove sezone v Ligi NBA. Po zaslugi izjemne prve četrtine, ki so jo dobili z razliko 16 točk (40:24) so brez večjih težav nadzorovali potek tekme in dosegli še tretjo zmago pred domačimi navijači. Navdušen sem nad njegovimi nenehno dobrimi predstavami. Mislim ... fant je prav vsak večer sijajen. Preprosto je odličen igralec. Všeč mi je, kako vpliva na igro v vseh