Šentjur spet odnesel zmago iz Domžal

Domžalec 04.11.2018  |  Miha Ulčar

V 4. kolu Lige Nova KBM so morali Helios Sunsi na domačem parketu priznati premoč Jakši Vuliću in njegovemu Šentjurju, ki je na Kozjansko odnesel zmago z 59:71.

Tako kot imajo Domžalčani že v navadi na zadnjih tekmah, so tudi tokrat nasprotniku dovolili preveč točk v uvodni četrtini tekme, sami pa kar ne najdejo izhoda iz napadalne krize. Gostje so po 10 minutah vodili s 13:22, v začetku druge četrtine pa, po dveh točkah ameriškega branilca Michaela Harmona, ušli že na 15:28. Takrat sta v ospredje stopila Miha Fon in pa nova domžalska okrepitev, Mitja Nikolić, ki sta ujela priključek s Šentjurjem, tako da je semafor ob