Slovenci zlomili odpor Srbov v zadnjih petih minutah

RTV Slovenija 04.11.2023  |  D. S.

Slovenski rokometaši so v Črnomlju dobili prvo izmed dveh prijateljskih tekem proti Srbiji s 30:26. Reprezentanci se bosta v nedeljo pomerili še enkrat. Prenos tekme iz Kočevja boste lahko spremljali na TV Slovenija 2 in MMC-ju.

Slovenski selektor Uroš Zorman je na prvi pripravljalni tekmi v Beli krajini priložnost za dokazovanje ponudil 18 od 21 varovancev, na prvi pripravljalni tekmi v Črnomlju, ki letos praznuje 70 let organiziranega rokometa, v igro niso vstopili le Tadej Mazej, Peter Šiško in Miljan Vujović. Zormanovi varovanci so kljub "prijateljski naravi" dvoboja od prve do zadnje minute igrali zagnano in zavzeto. Na začetku drugega polčasa so zaostali za tri gole (14:17), odpor