Kralji podaljšali sijajen niz, Kopitar le še korak od velikega podviga #video

SiolNET 05.11.2023  |  Pe. M., Š. L., STA

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL v Philadelphii kar s 5:0 premagali Flyers in po šestih tekmah v tej sezoni ostajajo neporaženi na gostovanjih. Obenem so s 14 točkami napredovali na peto mesto v ligi. Slovenski zvezdnik in kapetan kraljev Anže Kopitar je v 14 minuti in 50 sekundi zadel za vodstvo z 2:0.

Sportal Neugoden večer za hokejiste New Jerseyja: izgubili tekmo in ključnega igralca #video Anže Kopitar je ob koncu uvodne tretjine dosegel svoj 399. gol v najmočnejši hokejski ligi na svetu in lahko že na naslednji tekmi postane šele četrti igralec v zgodovini kluba, ki je dosegel mejo 400 zadetkov, kar je doslej uspelo le Lucu Robitaillu (557), Marcelu Dionneju (550) in Daveu Taylorju (431). Cam Talbot je zaustavil vseh 24 strelov domačih, Quinton Byfield je