Elsner po zapletu z alarmom do sanjskega preobrata, Nica prehitela PSG

SiolNET 05.11.2023  |  R. P., M. P., Š. L.

Slovenski nogometni trener Luka Elsner je v 11. krogu francoskega prvenstva dočakal prvo zmago v gosteh. Z Le Havrom je v razburljivem srečanju po velikem preobratu premagal Toulouse (2:1), dvoboj pa je pred tem prekinil nenavadni zaplet, saj se je oglasil požarni alarm, tako da je del občinstva zapustil tribune. PSG je v uvodnem dejanju kroga nadigral Montpellier (3:0) in začasno prehitel Nico, ki pa se je po nedeljski zmagi nad Rennesom vrnila na vrh lestvice.

Francosko prvenstvo, 10. krog Sportal Znano je, kdaj se bosta pomerila Marseille in Lyon, ni pa še znano, kje Le Havre, ki ga vodi Luka Elsner, je v gosteh premagal soseda z lestvice Toulouse (2:1). V prvem polčasu ni bilo zadetkov. Gostitelji so v izdihljajih prvega dela zapravili najstrožjo kazen, nato pa v 49. minuti vendarle povedli z 1:0. Le pet minut pozneje pa se je na stadionu, kjer je prejšnji mesec v evropski ligi gostoval Liverpool, oglasil požarni