Tottenham z dvema igralcema manj doživel prvi poraz po hat-tricku Jacksona

RTV Slovenija 06.11.2023  |  A. G.

Nicolas Jackson je s hat-trickom v zadnje četrt ure zagotovil Chelseaju zmago nad Tottenhamom na izjemni tekmi 11. kroga Premier lige (1:4). Gostitelji so se z dvema igralcema manj junaško borili, na koncu pa so doživeli prvi poraz.

61.726 gledalcev je uživalo v pravem spektaklu, ki je skupno trajal več kot 110 minut (12 minut dodatka v prvem polčasu in devet v drugem delu). Sodnik Michael Oliver je bil ogromno časa ob stranski črti, kjer si je ogledoval posnetke. Razveljavil je dva zadetka Chelseaja v prvem polčasu in nato še dva gola Tottenhama, ki je doživel prvi poraz v tej sezoni. Tottenham je imel priložnost, da bi z zmago skočil na vrh lestvice in prehitel Manchester City. Sinjemodri