Kaos v ligi NBA: vročekrvni Američan Francoza besno prijel za vrat #video

SiolNET 15.11.2023  |  Š. L.

Medtem ko je za košarkarji Dallas Mavericks in Luko Dončićem noč za pozabo, v ligi NBA danes močno odmeva pretep, ki se je odvil na srečanju med Golden State Warriors in Minnesoto Timberwolves. Obračun je s 104:101 dobila Minnesota, a je srečanje vrhunec doživelo že po slabih dveh minutah igre.

Sportal Dončić in Dallas v New Orleansu trpela kot še nikoli v tej sezoni #video V torek zvečer ni trajalo dolgo, da je dogajanje v San Franciscu doseglo vrelišče, potem ko so Warriors gostili Timberwolvse. Manj kot dve minuti po začetku tekme in še preden je bila dosežena ena sama točka, je manjši prepir nenadejano izbruhnil v splošen kaos in pretep. Dogajanje je zavrelo ob napadu Warriorsov, ti so žogo prenesli na napadalno polovico, Jaden McDaniels je agresivno