Stojanović ob čestitkah "bratu" Verbiču ni mogel zadržati solz

RTV Slovenija 21.11.2023  |  M. R.

Med glavnimi junaki zmage nad Kazahstanom je bil Petar Stojanović, ki se je po enem mesecu vrnil na igrišče, ob koncu prvega polčasa izsilil 11-metrovko za vodstvo Slovenije z 1:0 in nato v 86. minuti podal Benjaminu Verbiču za končni izid 2:1.

28-letni nogometaš je imel vse od oktobrskega gostovanja v Belfastu težave z adduktorjem in posledično pri Sampdorii od tedaj na zelenici ni preživel niti minute. Zaradi načetosti in grožnje, da bi moral ob prejetem rumenem kartonu izpustiti odločilno srečanje v Stožicah, ga je tudi Matjaž Kek na petkovem gostovanju na Danskem pustil na klopi. Televizija Slovenija je pridobila pravice za prenašanje tekem evropskega prvenstva. Na naših programih si boste lahko