Olimpija v drugem polčasu strla odpor Radomelj

RTV Slovenija 25.11.2023  |  T. O., To. G.

Zaradi avgustovskih poplav prestavljen 3. krog Prve lige se je začel z zmago Domžal pri Rogaški (2:1), v soboto pa sklenil z uspehom Olimpije pri Radomljah (2:0), s čimer so se Ljubljančani vodilnemu Celju približali zgolj na dve točki.

Prvi polčas večerne tekme v Domžalah je pripadel Radomljam, a v nadaljevanju je Olimpija dala prestavo višje in z deseto zmago v prvenstvu zdaj diha Celju za ovratnik. V prvih 45 minutah je dvakrat zablestel gostujoči vratar Denis Pintol, ki je obakrat ukrotil nevarna poskusa Madžida Šošića. Na drugi strani so Ljubljančani terensko pobudo pretvorili v nekaj resnih strelov, najnevarnejši je bil strel Rui Pedra z razdalje, a se je s parado izkazal domači čuvaj mreže