Kralji s Kopitarjem znova blesteli in skočili tik pod vrh

SiolNET 26.11.2023  |  S. K., STA

Hokejisti Los Angeles Kings nadaljujejo zmagoviti niz v severnoameriški ligi NHL. Za peto zmago v nizu in 13. v sezoni so na domačem ledu premagali Montreal Canadiens s 4:0. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar, ki je na ledu prebil dobrih 18 minut, se pri zmagi ni vpisal med strelce ali podajalce.

Sportal Kopitar po asistencah ujel rekorderja Dionna, kralji v gosteh ostajajo neporaženi Kralji iz mesta angelov so se z novo zmago prebili na drugo mesto zahodne konference. Z 29 točkami zaostajajo zgolj za prvaki Vegas Golden Knights, ki imajo 30 točk, a je Kopitarjevo moštvo odigralo dve tekmi manj. Vegas je v prejšnjem večeru doma izgubil proti Arizoni Coyotes z 0:2. Pri tokratnem uspehu Los Angelesa je bila v ospredju izjemna obramba, ki je gostom iz