Luka Elsner izgubil proti PSG, znancem Olimpije gre imenitno

SiolNET 03.12.2023  |  M. P.

Francoski prvak PSG je v uvodnem nedeljskem srečanju v gosteh ugnal Le Havre, ki ga vodi slovenski trener Luka Elsner. Čeprav so gostje že v 10. minuti ostali brez izključenega vratarja Gianluigija Donnarumme in je Le Havre na vrata usmeril več strelov (22:7), so bogati Parižani le zmagali z 2:0. V polno sta zadela Kylian Mbappe in Vitinha. Lille, ki je v četrtek v Stožicah premagal Olimpijo, je z 2:0 ugnal Metz in se utrdil na četrtem mestu.

Sportal Tragedija pred tekmo Nantesa in Nice Sportal PSG zabija po tekočem traku, sedmi remi za Elsnerja Kylian Mbappe je PSG v 23. minuti popeljal v vodstvo. V tej sezoni je v domačem prvenstvu dosegel že 15 zadetkov. Foto: Reuters Vodilni PSG je v 14. krogu ligue 1 zmagal na gostovanju pri Le Havru, ki ga vodi Luka Elsner. Vratar Parižanov Gianluigi Donnarumma si je v 10. minuti zaradi nespametnega prekrška, zunaj kazenskega prostora je z nogo v glavo udaril