Celjani v drugem polčasu napolnili mrežo Radomelj

RTV Slovenija 05.12.2023  |  To. G., M. R.

Nogometaši Celja so na uvodni tekmi 18. kroga Prve lige Telemach s štirimi zadetki v drugem polčasu z 0:4 premagali Kalcer Radomlje. Te so konec tedna gladko izgubile že občinski derbi z Domžalami, ko je bilo 0:3.

Celjani so zadetke dosegli v 52., 56., 76. minuti in 93. minuti. Prvi je mrežo zatresel David Zec, nato pa še Tamar Svetlin, Edmilson in za konec kapetan Denis Popović. Zec je najprej zadel po poskusu Brazilca in odbiti žogi, Svetlin pa po protinapadu in podaji Žana Karničnika. Svetlin je imel priložnost že ob koncu prvega polčasa, a je vratar Luka Baš njegov strel ubranil. Še lepšo priložnost je imel v 41. minuti Edmilson, vendar je iz ugodnega položaja streljal