Kralji trpeli, po preobratu pa nadaljevali rekorden gostujoči niz #video

SiolNET 06.12.2023  |  M. P., Pe. M., STA

Hokejisti Los Angeles Kings tudi po dveh mesecih od začetka sezone in desetih gostujočih tekmah ostajajo edino neporaženo moštvo v gosteh. Pri Columbus Blue Jackets so se sicer znašli v nezavidljivem položaju, po dveh tretjinah so zaostajali z 0:3, na koncu pa zmagali v podaljšku. Ob zmagovitem zadetku, pod katerega se je podpisal Drew Doughty, je bil med asistenti Kopitar.

Sportal Neverjeten niz Arizone, padlo pet zaporednih prvakov #video Kralji so na gostovanju v Ohiu zrežirali veliki preobrat. Potem ko so še na začetku zadnje tretjine zaostajali za tri gole, so na koncu po podaljšani igri dosegli rekordno deseto zaporedno zmago v gosteh. Vratar Phoenix Copley je za goste iz Kalifornije, ki so dobili zadnjih sedem od osmih tekem ter izenačili zmagoviti rekord Buffalo Sabres iz sezone 2006/07, zaustavil 26 strelov. "To je res velika