Real nadigral Crveno zvezdo, tesna zmaga za PAO

SiolNET 19.12.2023  |  M. P., Š. L.

Pred božičem bosta odigrana še dva kroga evrolige. Za uvod v 15. krog se je obetal spektakel v Beogradu, kjer je pri Crveni zvezdi gostoval vodilni Real Madrid, a si je že v drugi četrtini priigral 11 točk prednosti. V drugem polčasu je Zvezdi dovolil samo še 24 točk in zmagal z 72:58.

Evroliga, 14. krog V 15. krogu evrolige je Real Madrid prišel do svoje že 14. zmage. Za končni izid z 72:58 sta največ točk prispevala Mario Hezonja (17) in Vincent Poirier (14). Pri Crveni zvezdi sta bila s po 14 točkami najboljša strelca Miloš Teodosić in Luka Mitrović. Slovenski reprezentant Mike Tobey je igral šest minut in tekmo končal z dvema točkama in enim skokom. Žiga Samar ne igra. Foto: Guliverimage Zadnjeuvrščena Alba Berlin, brez poškodovanega Žige