Mourinho izključen proti Atalanti, Srb junak Juventusa, jezni navijači Napolija

SiolNET 06.01.2024  |  R. P., M. P., Š. L., STA

Na uvodni nedeljski tekmi 19. kroga italijanskega prvenstva je tretjeuvrščeni Milan s 3:0 nadigral Empoli. Lazio je nato premagal v gosteh Udinese, za katerega je Sandi Lovrić odigral 83 minut in prispeval podajo za zadetek, Torino je nadigral branilce naslova iz Neaplja s 3:0, Juventus pa je po preobratu v drugem polčasu v gosteh odpravil Salernitano. Zmagoviti zadetek je v sodnikovem podaljšku dosegel Srb Dušan Vlahović. Roma in Atalanta sta se razšla brez zmagovalca (1:1), trener gostiteljev Jose

Sportal Juventus po derbiju diha za ovratnik Interju, Lovrić asistiral ob veliki zmagi Na prvi nedeljski tekmi je Milan s 3:0 ugnal predzadnji Empoli in se podpisal pod svojo dvanajsto zmago sezone. Za visoko zmago gostov so zadeli Ruben Loftus-Cheek (11.), z enajstmetrovke Olivier Giroud (31.) in Chaka Traore (88.). Rdeče-črni so v nedeljski matineji nadigrali tekmeca iz Toskane. Foto: Reuters Udinese, ekipo Sandija Lovrića in trenutno poškodovanega Jake Bijola,