Cedevita Olimpija po zmedi v zadnjih sekundah nadaljevala negativen evropski niz

SiolNET 09.01.2024  |  Š. L.

Po dvotedenskem premoru se nadaljuje tekmovanje v Eurocupu. Cedevita Olimpija je v okviru 14. kroga gostovala v Vilni, kjer je po hudem boju in zmedi v zadnjih sekundah srečanja z 89:91 izgubila z Wolves in ob evropskem debiju Zorana Martića vknjižila 14. poraz v tekmovanju v tej sezoni. Kapetan Jaka Blažič v drugem polčasu praktično ni igral, iz kluba so sporočili, da ni poškodovan.

EuroCup, 13. krog Wolves Vilnius : Cedevita Olimpija 91:89 (27:23, 46:44, 66:65) Dvorana Avia Solutions Group, gledalcev 2000, sodniki: Koljenšić (Črna gora), Halliko (Estonija), Giovannetti (Italija). * Wolves Vilnius: Sulaimon 23, Mekowulu 8 (4:4), Brooks 2, Žukauskas 7, Kariniauskas 15 (3:3), Zemaitis 10 (0:1), Thurman 12 (3:4), Kozys 1 (1:2), Taylor 13 (4:4). * Cedevita Olimpija: Stewart 12, Radović 7 (0:1), Radičević 6, Cobbs 15 (1:1), Glas 9, Blažič 2 (2:2),