Werder šokiral Bayern, v Leverkusnu si manejo roke

SiolNET 20.01.2024  |  R. P., M. P., STA

Vodilni Bayer Leverkusen je na derbiju v Leipzigu zmagal s 3:2. Edini nemški klub, ki v tej sezoni še vedno ne pozna poraza, je na Red Bull Areni dvakrat zaostajal, a se vselej vrnil, nato pa z zadetkom Piera Hincapieja v sodnikovem podaljšku prišel do dragocene zmage. Benjamin Šeško je odigral 74 minut in zapravil tri priložnosti za zadetek, Kevin Kampl pa je odigral zadnjih 16 minut. Branilec naslova Bayern bi se lahko v nedeljo z domačo zmago nad Werderjem s tekmo manj približal Bayerju na -4, a je

Sportal Razočaranje za Šeška in Kampla, Bayer se ne ustavlja, spodrsljaj Stuttgarta Nogometaši nemškega prvaka Bayerna so v tekmi 18. kroga bundeslige doživeli poraz na domačem terenu. Na Allianz Areni je Werder, ekipa s spodnjega dela lestvice, zmagal z 1:0. Bayern tako ob tekmi manj zdaj za vodilnim Bayerjem še vedno zaostaja sedem točk (48-41). Pri bavarskem velikanu so imeli pred današnjo tekmo 18. kroga povsem jasne načrte: dobiti tri točke, potem še tri v