Vroči Srb popeljal Juventus na vrh

SiolNET 20.01.2024  |  R. P.

V Italiji bo 21. krog serie A zaradi superpokalnega tekmovanja, ki v teh dneh poteka v Savdski Arabiji, razpotegnjen do konca februarja. Roma je ugnala Verono (2:1), sinove volkulje pa je prvič vodil Daniele de Rossi, ki je med rezerviste uvrstil tudi 17-letnega slovenskega upa Lovra Golića. Udinese, za katerega je Sandi Lovrić odigral vso tekmo, je proti AC Milanu v zadnjih minutah srečanja izpustil iz rok vodstvo z 2:1. Rdeče-črni so zmagali s 3:2. Juventus se je z nedeljsko zmago nad Leccejem (3:0)

Italijansko prvenstvo, 20. krog V Savdski Arabiji v teh dneh poteka italijanski superpokal. V ponedeljek se bosta za lovoriko pomerila prvak Napoli in pokalni zmagovalec Inter, ki sta bila v polfinalu uspešnejša od Fiorentine in Lazia. Sportal Najboljši strelec lige Interju priigral prvo lovoriko sezone Obračun Udineseja in Milana so uspešneje odprli gosti in v 31. minuti povedli z golom Rubena Loftus-Cheeka, v 42. pa je izid poravnal Lazar Samardžić. Florian