Grozljivka v Fazaneriji, navijači Maribora poškodovali več igralcev Mure

Zurnal24 18.02.2024  |  T. M.

Nogometaši Brava Kostela in Celja so se v 21. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 0:0, tekma med Muro in Mariborom pa je bila prekinjena in odpovedana zaradi navijaških izgredov.

V 21. krogu Prve lige Telemach sta se v Fazaneriji v Murski Soboti merila domača Mura in gostujoči Maribor, tekma pa je je bila po 57 minutah igre ob vodstvu Maribora z 2:0 prekinjena, potem ko so jo ob izgredih mariborskih navijačev skupili nekateri rezervni igralci in člani strokovnega štaba Mure. Tekma je bila po daljši prekinitvi odpovedana. V 58. minuti je bil obračun prekinjen zaradi metanja pirotehničnih sredstev iz sektorja mariborskih navijačev na in ob